Dzisijeszy program tv

Typowy obywatel Polski ogląda telewizję przeszło 3 godziny, tymczasem czy wiemy ile z tego czasu poświęcamy na wyszukiwanie ciekawego programu w telewizji. Prawdopodobnie nie, zazwyczaj jest to ok. 40 minut, na samo zmienianie kanałów. To bardzo duża ilość czasu, który możemy wykorzystać na inne swoje sprawy, które trzeba zrobić. Żeby przestać tracić czas na niepotrzebne zmienianie kanałów telewizyjnych trzeba zastosować zasadę planowania, czyli oglądamy tylko to co wybierzemy z programu tv.

 

Wszyscy wydawcy tradycyjnych gazet, raz w tygodniu dołącza w środku dodatek z programem tv, więc gdy kupujemy często gazety do planowania czasu przed telewizorem, program tv. Gdy natomiast nie kupujemy zwykłych gazet, to możemy użyć wygodnego programu tv w internecie lub w telefonie z dostępem do internetu.

 

W planowaniu tego co będziemy oglądać warto wybierać przedziały tygodniowe, czyli na tydzień zaznaczamy sobie, które filmy, seriale czy informacje chcemy oglądać. Tak zaznaczone programy w naszym programie tv powiedzą nam o której mamy włączyć telewizor i na jakim kanale. Aktualnie wystarczy sprawdzić, jak przyjdziemy z pracy lub ze szkoły, co dzisiaj będziemy oglądać oraz o wyznaczonej porze włączyć tv. Dzięki tej metodzie zyskujemy ponad 18 godzin każdego miesiąca. To jest prosty sposób na zyskanie czasu, potrzebny jest program tv a także parę minut na selekcję interesujących rzeczy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CAPTCHA